Skrien Latvija - Biķerniekos 2016

Dienu pirms pavasara siltākā mēneša aicinām piedalīties “Bigbank Skrien Latvija” pusmaratona posmā Biķerniekos 30.04.16. Fiziskās aktivitātes ir mūsu veselības un labsajūtas stūrakmens. Tādēļ Tev ir jārūpējas par sportošanu svaigā gaisā. Esi aktīvs un baudi kopā būšanas prieku sportiskā brīvdienā!
 
Piedalīties iespējams trīs dažādos posmos: pusmaratons (21.097km), NIKE skrējiens (10,6km) un tautas skrējiens(5,3km). Tas, kuru posmu izvēlies ir atkarīgs tikai no Tevis un tavām spējām. Turpināsim iesākto un skriesim kopā. Pierādīsim ne tikai citiem, bet arī paši sev, ka varam to izdarīt!
 
Piesakies līdz 15.04.16 www.activewheels.lv, saņemot atlaidi skrējienam.

Dalības maksā ietilpst dalībnieka numurs, MyLaps (ChampionChip) laika ņemšanas čipa īre, piemiņas medaļa KATRAM finišējušajam dalībniekam, apkalpojošais personāls, distances nodrošināšana, sacensību apdrošināšana, dzirdināšana distancē un uzkodas finišā, kā arī KATRAM finišējušajam – piemiņas diploms/ sertifikāts.
 
Aicinām pieteikties savlaicīgi, jo piedāvātās atlaides ir spēkā līdz 15.04.2016

Lai pieteiktos pasākumam aizpildiet zemāk esošo formu, pēc tās aizpildīšanas e-pastā saņemsiet vēstuli ar savas pieteikuma anketas numuru. Lai apstiprinātu dalību ir jāveic ziedojums, ar minimālo summu 5 Eur apmērā uz Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības konta Nr.: LV54HABA0551033832354, norādot - "Ziedojums dalībai Biķernieku pusmaratonā" un savas anketas numuru.

Ziedotā nauda tiks izmantota lai apmaksātu dalību pusmaratonā.

Dalībniekiem, kuri uz sacensībām neierodas, samaksātā nauda netiek atgriezta.

JA DALĪBAS MAKSA LĪDZ SACENSĪBU DIENAI NAV PĀRSKAITĪTA, SACENSĪBU DIENĀ JĀMAKSĀ PILNA MAKSA!!! DALĪBAS MAKSAS APMĒRU NOSAKA PĒC TĀ DATUMA, KAD TĀ TIEK MAKSĀTA, NEVIS PĒC PIETEIKŠANĀS DATUMA.

Kā arī vairāk info ir organizētāju mājaslapā: www.bikerniekupusmaratons.lv 


Pasākuma atrašanās vieta

Pieteikšanās ir noslēgusies

Pasākumam pieteikušies

Vārds Tālrunis Pieteikts Pieteikuma statuss
Martins Karnitis 263***96 12.04.2016 02:35 Gaida apstiprinājumu