Atskats uz Kuldīgas pusmaratonu 2014

Activewheels komanda jau kārtējo reizi piedalījās un apliecināja savus spēkus  „Skrien Latvija” rīkotajos pusmaratonos. Šī gada 9.augustā norisinājās  5. Posms, kas sakrita ar  9.Kuldīgas pusmaratonu.  

Komanda piedalījās tautas skrējienā (5,27 km), „Nike”skrējienā (10,5 km) un pusmaratonā (21.097 km).

Visi tikāmies Kuldīgas pilsētas centrā, lietus mākoņi bija paslēpušies un rādījās būt karsta diena. Kādam šis jau bija 5.maratons šajā gadā, citam pirmais maratons viņa dzīvē, kāds no dalībniekiem izvēlējās pierādīt spēkus garākā distancē, cits izmēģinot jaunas iespējas.  

Ar prieku, mazu uztraukumu, neziņu un, protams, entuziasmu, visi kopā gaidījām starta sākumu. Maratons varēja sākties. Atbalstītāji uzmundrināja, iedzīvotāji bija pacentušies ar paštaisītām ūdens izsniegšanas vietām un ar ūdens šļūtenēm atvēsināja skrējējus. Kāda no atbalstītājām ar visu sparu skrēja pakaļ mūsu komandas dalībniekam, lai pasniegtu ziedus, tik diemžēl viņš sabijās, un palielināja ātrumu. Trase ietvēra arī senlaicīgās ielas, bruģi, kas radīja nelielus sarežģījumus,  bet tas neliedza ar labiem rezultātiem pabeigt maršrutu. Finišs tika sasniegts, bet lieliskā sajūta, gandarījums un pozitīvās emocijas turpinājās vēl ilgi.

Pēc finiša izskanēja jaunas idejas un nosprausti mērķi – vairāk trenēties, skriet kopā un vienam otru motivēt, pārvarēt jaunu distanci un pieaicināt vēl jaunus dalībniekus.

21.09.14. – Tiekamies Valmierā.