Ratiņtenisistu treniņnometne!

No 30.jūnija līdz 6.jūlijam VSIA NRC "Vaivari" notiks pirmā ratiņtenisistu starptautiskā treniņnometne T.E.A.M. Nometnes programmā paredzēti treniņi, tenisa spēles un paraugdemonstrējumi, kur būs iespēja spert pirmos soļus tenisa spēlē tiem, kuri domā, ka tas nav iespējams.

Mērķis ir pārliecināt un iedvesmot. To var un vajag!

Īpašu uzmanību gribētos vērst uz darbu ar bērniem, viņiem tas ir īpaši svarīgi. Citās valstīs juniori parāda lieliskus rezultātus, bet Latvijā tieši junioru trūkst.

Bērniem un iesācējiem būs atsevišķs laiks un speciāli sporta riteņkrēsli, kuros viņi varēs pamēģināt spēlēt un izjust ratiņtenisa spēles garšu. Tieši sports dod gan uzvaras prieku, gan sakāves rūgtumu. Jebkurā gadījumā neaptveramas emocijas, perspektīva un iespējas ir garantētas.

6. Jūlijā ratiņtenisisti gribētu nometnes noslēguma pasākumu padarīt par svētkiem, jo tā arī būs Paralimpiskā tenisa diena!
Tie, kas ir uzsākuši trenēties paradīs prasmes, kas iegūtas īsa laika posmā, ka arī būs iespēja uzspēlēt ar pieredzējušiem sportistiem.


VSIA NRC “Vaivari” ir daudz interesantu iespēju, kuras ir iespējams izmantot.  Tiek plānota foto-sesijas ar zirgiem gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pludmalē tiks rīkots smilšu piļu un figūru konkurss. Programma paredz sacensības, kostīmus, cienastus un daudz dažādas izklaides.

Mūsu partneris Kaleidoscop Studio jau iepriekš ir rīkojis šada veida pasākumu, un dalībnieki bija neaprakstāma sajūsmā.

Šajā pasākumā mums ir nepieciešami brīvprātīgie:
  • nepieciešami cilvēki, kuri prot veidot smilšu pilis;
  • Izklaidēt un ieinteresēt bērnus brīvajā laikā;
  • Tenisa treneri, kuri grib gūt pieredzi darbā ar ratiņtenisistiem (noteikumi ir tādi paši, galvenais ir nebaidīties).

Ja jums ir kādas idejas, Jūs esat gaidīti mūsu nometnē un komandā. Kopā var paveikt vairāk!
Protams, mums arī svarīgs finansiāls atbalsts, un ja kāds grib un ir spējīgs atbalstīt, zemāk ir norādīti mūsu rekvizīti.

LiveIntegro biedrība, r.Nr. 40008232985,
Swedbanka, konts Nr. LV73HABA0551039607295.
Parskaitījuma mērķis: Ziedojums.

Mēs būsim pateicīgi par jebkuru Jūsu atbalstu!
Cieņā
Natalja Novikova

Kontakti:
Tel.  29474302
Email: novikova@kompit.lv, kaleidoscope@kompit.lv.

Cпортивный лагерь для теннисистов – колясочников!