Tiesības uz maratonu ir ikvienam! Tu vari palīdzēt.

Tiesības un vēlme kustēties ikvienam ir iedzimtas tāpat kā elpot, smaidīt un būt laimīgam. Ja nelaime vai slimība tās atņem, līdzcilvēki un piemēroti tehniski risinājumi var tās atdotLatvijas Kopienu iniciatīvu fonds arvien ir ticējis cilvēkmīlestībai un līdzjūtībai, īpaši no to puses, kuriem kustība ir ikdienas dzīves sastāvdaļa - skrējējiem un citiem sporta faniem. Pagaidām maratoni, pusmaratoni un līdzīgas skriešanas sacensības tika rīkotas bez cilvēku ar kustību traucējumiem līdzdalības nepieejamās tehnikas dēļ. Parastie ratiņkrēsli nav piemēroti garām distancem un šāda veida fiziskai intensitātei, tie pat kaitē cilvēka veselībai šādās situācijās. Turpretī skrejrati ir speciāli izstrādāti un piemēroti sportisko aktivitāšu veikšanai – skriešanai Vieni skrejrati izmaksā 1500 LVL.

Ieceri par skrejratu iegādi un treniņnometni sportot gribošiem cilvēkiem ar kustību traucējumiem kopā ir veidojušiLatvijas Kopienu iniciatīvu fonds un Latvijas invalīdu integrācijas veicināšanas asociācija (LIIVA). Tās mērķis ir sniegt iespēju piedalīties maratonos un citās skriešanas sacensībās cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kas gan treniņa procesa, gan sacensību laikā būtiski uzlabo viņu dzīves kvalitāti.
 
Palīdzēsim cilvēkiem, kas nevar skriet kustību traucējumu dēļ, atgūt kustību prieku un laimes sajūtu, spēju priecāties par sevi un saviem sasniegumiem! Aicinām jūs ziedot, pārskaitot jūsu iespējām atbilstošu summu, ko plānojam izlietot 10 skrejratu iegādei. Tos mūsu partneri, Latvijas invalīdu integrācijas veicināšanas asociācija (LIIVA) izmantos kā treniņu inventāru, trenējot kustēties gribošos un no viņu vidus, iespējams, audzinot, nākamos paralimpiešus.
 
Mūsu rekvizīti:
Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds
Vienotais reģ. nr. 40008090267
Kr. Valdemāra iela 149-507, Rīga, LV-1013,
AS SEB banka,
konts: LV16UNLA0050006407607
 
Maksājuma mērķis: skrejratu iegāde
 
Radīsim prieku citiem un sev, un skriesim nākamajā maratonā kopā!