Veselības centra “Baltezers” iespējas spinālo pacientu rehabilitācijā

Veselības centrā “Baltezers” piejami īpaši cilvēkiem ar kustību traucējumiem piemēroti rehabilitācijas trenažieri, kā arī dažādas rehabilitācijas procedūras un zinošu speciālistu konsultācijas.

1. Pneimatiskie trenažieri HUR
Piemēroti pacientiem ar muguras smadzeņu bojājumiem. Pacients var ērti nokļūt no ratiņkrēsla trenažiera sēdeklī un pretestību regulēt ar displeju, kas piemontēts pie sēdekļa.
Paraplēģijas pacienti var nostiprināt augšējo ekstremitāšu un rumpja muskulatūru, bet paraparēzes pacienti var uzturēt vai uzlabot arī apakšējo ekstremitāšu muskuļu spēku.

Trenažieru zāles abonementa cena cilvēkiem ar kustību traucējumiem – Ls 12.00.

2. Tredmils ar ķermeņa svara atslodzes iekārtu
Izmantojams gaitas treniņam un vertikalizācijai paraparēzes un paraplēģijas pacientiem. Pacients tiek iekārts speciālā jostā, kas atslogo apakšējās ekstremitātes. Iedarbonot skrejceliņu pacients ir spējīgs veikt normāla gaitas cikla treniņu.

Viena nodarbība fizioterapeita vadībā - Ls 6.00

3. Fizioterapija pieredzējušu fizioterapeitu vadībā
Veselības centrā “Baltezers” strādā sertificēti fizioterapeiti, kas piedāvā specializētas ārstnieciskās vingrošanas nodarbības pacientiem ar muguras smadzeņu bojājumiem. Speciālisti veic arī masāžu, kas bieži palīdz mazināt saspringumu plecu joslā un spastiku apakšējās ekstremitātēs.

Ārstnieciskā vingrošana no Ls 6.00, masāžas cenas lūdzu skatīt mājas lapā http://www.vcbaltezers.lv/lv/cenas

4. Ergoterapeita konsultācijas
Ergoterapeits var sniegt noderīgas konsultācijas, lai pielāgotu apkārtējo vidi spinālā pacienta vajadzībām. Speciālists var iemācīt pareizu un atvieglotu dažādu ikdienas un pašaprūpes aktivitāšu veikšanu.

Nodarbības cena no Ls 6.00

5. Ūdens procedūras
Veselības centrs “Baltezers” piedāvā ūdens procedūras, kas bieži lieliski noder spastikas mazināšanai. Piedāvājumā ir pērļu vanna, virpuļvanna un zemūdens masāža.

Ūdensprocedūru cenas lūdzu skatīt mājas lapā http://www.vcbaltezers.lv/lv/udens-terapija

6. Fizikālās terapijas kabinets
Konsultējoties ar ārstu rehabilitologu tiek nozīmētas fizikālās terapijas procedūras. Spinālo pacientu rehabilitācijā pielieto, piemēram, siltuma aplikācijas un elektrostimulāciju.

Vienas procedūras cena sākot no Ls 3.00. Sīkāk lasiet mājas lapā http://www.vcbaltezers.lv/lv/fizikala-medicina