Ar sportu uz veselību 2023

26. augustā NRC “Vaivari” teritorijā, neskatoties uz nelabvelīgiem laikapstākļiem, norisinājās īpašs un iedvesmojošs pasākums - Centra “Vaivari” attīstības fonda un Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības rīkotā sporta aktivitāšu diena “Ar sportu uz veselību 2023”. Pasākumu veidoja dažādas sadarbības partneru organizācijas, tostarp NRC “Vaivari”, Bērnu un Jauniešu Para Sporta Apvienība, kā arī citi atbalstītāji.

Uzzini vairāk

Reģistrācija iekļaujošā cirka laboratorijai turpinās!

Sirsnīgs paldies tiem dalībniekiem, kas ir pieteikuši savu dalību projektā un gatavojas jau 9. augustā sākt ceļojumu uz iekļaujošā cirka aktivitāšu izzināšanu!

Jā vēl neesi pieteicies, bet arī vēlies iesaistīties - mēs turpinām pieņemt pieteikumus! Būsi ar prieku gaidīts gan visas nedēļas garumā, gan atsevišķajās dienās!

Uzzini vairāk

Iekļaujošā cirka laboratorija cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Organizācija Next Door Circus (NDC), kas nodarbojas ar cirka mākslas popularizēšanu Baltijas valstīs, un Latvijas muguras smadzeņu bojājumu biedrība (LMSBB) ar Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) atbalstu mērķprogrammas "KULTŪRELPA" ietvaros piedāvā iespēju piedalīties iekļaujošā cirka aktivitātēs, kas norisināsies šī gada 9.-13. augustā, plkst. 10:00-14:00 (ar pusdienu pārtraukumu), Rīgas cirka skolā (Zeļļu ielā 25, Rīgā).

Uzzini vairāk

Latvijas Adaptīvā golfa 2020. gada sezonas noslēgums.

Latvijā attīstoties adaptīvā golfa kustībai ar sociāli integrējošu mērķi iesaistīt spēlē cilvēkus, kam kustību traucējumu dēļ nepieciešamas pielāgotas fiziskās aktivitātes, Jurmala Golf Club & Hotel 26. septembrī norisināsies Latvijas Adaptīvā Golfa 2020. gada sezonas noslēguma fināls.

Uzzini vairāk

Noteikumi Turnīram Puter Guru 2020

Turnīrā - "Puter Guru 2020" var piedalīties jebkura persona, kas vēlas izmēgināt savus spēkus puterēšanā/ripināšanā. Jāizmēra attālums - 5 metri un jānoliek mērkis. Var ripināt bumbiņu stāvus vai sēdus pozīcijā, bet ne tuvāk kā 5 metri. Situācijā, ja nav golfa inventāra, var izmantot golfa nūjai līdzīgu priekšmetu un bumbiņu ne lielāku kā tenisa bumbiņa.

Uzzini vairāk

Veiksmes pamatā – pozitīva attieksme

Vērojot citu cilvēku panākumus un veiksmi, bieži prātojam, kas ir šīs veiksmes pamatā un kāpēc citiem ir labāka, laimīgāka dzīve. Kā izrādās, panākumi nebūt neslēpjas bagātībā vai veiksmīgās sakritībās, bet gan cilvēku dzīvesveidā un attieksmē pret dzīvi. Jo veselīgāka un pozitīvāka attieksme, jo garantētāki būs panākumi. 

Uzzini vairāk

NRC "Vaivari" aizvadīts ikgadējais pasākums riteņkrēslu lietotājiem “Ar Sportu uz veselību 2018”

Sestdien 9. jūnijā NRC “Vaivari” notika Jūrmalas pilsētas domes atbalstītais ikgadējais pasākums riteņkrēslu lietotājiem “Ar Sportu uz veselību 2018”, kuru organizē “Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrība”.  Pasākuma atklāšanā piedalījās Ziemeļblāzmas kultūras pils jauktais koris “VIVAT”, sirsnīgu uzrunu dalībniekiem teica Centra “Vaivari” attīstības fonda patronese Iveta Vējone un pasākumu atklāja NRC “Vaivari” valdes loceklis Mārtiņš Oliņš.

Uzzini vairāk