Liepājas pusmaratons pievarēts!

Activewheels komanda piedalījās Skrien Latvija pusmaratona, Liepājas posmā. Kopā bija 1222 sportisti no dažādām Latvijas pilsētām, ka arī dažām ārvalstīm, tādām kā Lietuva, Igaunija, Francija, Vācija un Krievija.

Ceļš uz pilsētu, kurā piedzimst vējš, sākas agri no rīta. Tiekoties norunātajā tikšanas vietā 5:45 no rīta, sapratām, ka mūsu sportistu autobusā ir vēl brīvas vietas, jo daži bija pēdējā brīdī apslimuši. Pa ceļam 7:30 tika veikta viena no activewheels.lv misijām: viss pavadošais sastāvs ieradās pie viena no LMSBB biedriem un pamodināja ar durvju klauvēšanu. Viņš ātri sataisījās un bijām gatavi mērot ceļu lejā no piektā stāva. Jāpiebilst, ka ēkā, kāpņu telpa nav pielāgota. Pēc brīža visi bija jau sasēdušies busā un varējām turpināt ceļu. Nonācām Liepājā un tur mūs sagaidīja vēl viens no LMSBB biedriem, kas arī izteica vēlmi piedalīties vienā no distancēm.

Kopā mūsu komanda noskrēja 74, 4 km, kas līdzinās attālumam no Rīgas līdz Dobelei:
  • Edgars Fingers  - 5,4 km
  • Agrita Rubene – 5, 4 km
  • Ainars Semjonovs – 10, 7 km
  • Filips Bernadskis – 10, 7 km
  • Juris Kalniņš - 21, 097 km
  • Zoja Nesterova – 21, 097 km

Visas distances garumā bija ļoti daudz atbalstītāju, kuri dziedāja, dejoja un aplaudēja, iedvesmojot sportistus. Sajūtas, kas valdīja maratona laikā ļāva ar gandarījumu pabeigt distances. Tas tikai tāpēc, ka pirms tam likās, ka šīs distances ir nepārvaramas, vēl pie tam veicot tos ar ikdienā lietojamajiem ratiņkrēsliem. Finišā katru no dalībniekiem sagaidīja ļaužu pūlis, kas sauca: “Tas tak ir malacis!”, “Super”, nerunājot par tiem sportistiem, kas skrienot garām uzmundrināja un motivēja turpināt, kas ļāva izjust sporta garu un spēku pieplūdumu. Mēs visi veiksmīgi finišējam, pārvarot bruģi, smiltis, vēju un kalnus.  

Rezultātus var apskatīt http://www.sportlat.lv/results.php?id=422.

Nākamais maratons ir Kuldīgā, bet tas nav šķērslis doties turp un pieveikt vēl kādu no distancēm. Cerot, ka šis pozitīvais stāsts būs laba motivācija citiem, kas grib pamēģināt, ko nozīmē piedalīšanās masveida sporta pasākumā, kā tas bija Liepājas Pusmaratonā.

Īpašs paldies Reinim Rozītim no Liepājas Pusmaratona, kas piedāvāja 50% atlaides LMSBB biedriem, kas piedalījās distancēs, VSIA NRC “Vaivari” atbalstam, kā arī Filipam, Agritai, Janai un Jūlijai par dalībnieku motivēšanu un atbalstīšanu.

P.S.
Edgars Fingers: „Nākamais posms ir Kuldīgā?... Es braucu!”