Noskaidroti Adaptīvā golfa turnīra „Golfs bez robežām 2023” labākie spēlētāji.

Noskaidroti Adaptīvā golfa turnīra „Golfs bez robežām 2023” labākie spēlētāji. Šajā sezonā risinājās pieci sacensību posmi - Tukuma golfa kluba „Odiņi” laukumā, Jaunmārupes golfa laukumā „Viesturi” un “Jurmala Golf Club & Hotel”. 

Lielais fināls notika 23. septembrī Jurmala Golf Club & Hotel laukumā, kur par godalgām cīnījās labākie sezonas spēlētāji. Spraigā un aizraujošā spēlē, kopvērtējumā uzvarot par vienu punktu, 1. vietu izcīnīja Edgars Davidons., 2. vietu ieņēma pagājušā gada uzvarētājs Viesturs Graždanovičs un godpilnajā 3. vietā Ansis Netlaus, kurš nepiedalījās fināla posmā dēļ iegūtās traumas. Attiecīgi 4. vietā ierindojās Jānis Jautrums, viņam sekoja Artūrs Spiridonovs un pirmo sešinieku noslēdza Juris Sprūde. 

Jāpiemin fakts, ka jūnija mēnesī, Tukuma golfa kluba „Odiņi” laukumā, Viesturs Graždanovičs raidīja bumbiņu bedrītē ar pirmo sitienu (Hole in one), kas ir pirmais gadījums Latvijā tieši Adaptīvā golfa turnīra spēlētājam. 

Šajā sezonā “Golfs bez robežām” piedalījās 14 spēlētāji, katrs ar dažāda veida funkcionāliem traucējumiem, kas apvienoti vienā sporta klasē. Turnīrs ir pielāgots personām riteņkrēslos, lai būtu iespēja vienlīdzīgi sacensties ar citiem spēlētājiem.

Paldies turnīra atbalstītājiem par lieliskajām balvām - žurnālam „Klubs” un Latvijas tehnoloģiju un izklaides pakalpojumu uzņēmumam „TET”. Turnīru organizators - Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrība sadarbībā ar Jurmala Golf Club & Hotel un Latvijas Golfa federāciju.