Par mums

Esam jauni un mērķtiecīgi cilvēki, kas piedāvā un organizē aktivitātes tieši tām personām, kas pārvietojas ratiņkrēslos. Iesaistam tos, kas negrib sēdēt četrās sienās, kas grib attīstīties un veidot savu dzīvi pēc  savām vēlmēm, nevis pēc apstākļu sakritības.

Lai veicinātu personu ar muguras smadzeņu bojājumu pilnvērtīgāku brīvā laika aktivitāšu klāstu, kā arī uzlabotu informācijas pieejamību mājas lapā www.activewheels.lv, tā ir veidota pēc principa - mēs daram visu, kā mēs gribam un kā mēs varam.

Katrs šķērslis, kas ir mums priekšā, ir nevis barjera, bet treniņš. Tas veicina jaunas pārdomas un idejas to pārvarēšanā un biedru izglītošanā. Mūsu biedrības aktivitātēs piedalās gan tie biedri, kas guvuši muguras smadzeņu bojājumu vairāk kā pirms pieciem gadiem, gan arī tie, kas traumu guvuši mazāk kā tikai 4 mēnešus atpakaļ. Organizētajās aktvitātēs piedalās biedru tuvinieki un ģimenes pārstāvji, kā arī jaunie speciālisti - fizioterapeiti, ergoterapeiti. Lai izprastu traumas ietekmi uz personu un viņa aktivititātes veikšanu, aktivitātes notiek pēc iespējas dabiskākā gaisotnē, kas veicina izdomu.

Mēs neesam tikai biedri, kas grib mainīt ikdienu. Mēs pārstāvam kustību, kas maina jau šodienu.