Activewheels.lv komanda piedalījās jau otrajā „Skrien Latvija” pusmaratona posmā

Activewheels.lv komanda piedalījās jau otrajā „Skrien Latvija” pusmaratona posmā, šoreiz Kuldīgā. Uzzinot cik labi ir gājis Liepājas posmā, šim posmam pieteicās divreiz vairāk cilvēku riteņkrēslos nekā pirmajā reizē, kā arī asistenti. Kopā maratonā piedalījās 1526 cilvēki no kuriem 6 mūsu komandas dalībnieki bija cilvēki riteņkrēslos. Tika pārstāvētas visas distances, trīs dalībnieki skrēja 5km, divi 10km un viens dalībniekiem arī šoreiz pievarēja 21 km distanci, kas skatītājos izraisīja lielas ovācijas. Tiekoties Kuldīgā norunātajā vietā, dažos radās pārdomās, vai spēs veikt distanci lietainajos laikapstākļos, taču citu iedrošināti visi devāmies uz startu. Vietām distancē ceļa segums nebija piemērotākais riteņkrēsliem, tomēr kopīgiem spēkiem tika pārvarēts gan bruģis, gan kalni. Arī nelielai smidzinošais lietus bija veldzējošs visa skrējiena garumā. Neviltotais prieks pie finiša visos radīja gandarījumu un lepnumu par paveikto. Dalībnieki jau pāris minūtes pēc finiša izrādīja interesi par nākamo Valmieras posmu, kas vēlreiz pierāda cilvēku vēlmi piedalīties sportiskās aktivitātēs.
 
Kuldīgas pusmaratona posmā mūsu komanda noskrēja 109,3km
 • Edgars Fingers – 5,27km
 • Margarita Dmitrijeva – 5,27km
 • Gatis Priedols – 5,27km
 • Agrita Rubene – 5,27km
 • Edgars Davidons – 5,27km
 • Anete Nelsone – 5,27km
 • Lelde Kalvāne – 5,27km
 • Dmitrijs Hļipenko – 10,5km
 • Andrejs Šatrevičs – 10,5km
 • Ēriks Enģelis - 10,5km
 • Juris Kalniņš – 21km
 • Zoja Nesterova – 21km
Arī šoreiz jāsaka liels paldies par piešķirto 50% atlaidi activewheels.lv komandai un VSIA NRC “Vaivari”, kā arī Zojai, Anetei, Margaritai, Leldei un Filipam par dalībnieku atbalstīšanu, palīdzību un motivēšanu.

Bildes ir redzamas mūsu galerijā.