Atskats uz Ventspils pusmaratonu

Sveiki lasītāji! Kā jau zināms, bet varbūt kāds arī jau informēts, par to, kad no aprīļa mēneša ir sākusies pusmaratona jaunā sezona! Par vienu no šā gada pusmaratona posmiem vēlējos uzrakstīt! Esmu cilvēks ratiņkrēslā, pirms trīs gadiem lauzu kaklu lecot ūdenī, bet, neskatoties uz to, es meklēju un izvērtēju iespējas kā padarīt savu dzīvi interesantāku! Viens no veidiem ir piedalīties pusmaratonos!

Pagājušā gadā piedalījos Liepājas pusmaratonā, jo pats esmu no Liepājas, tāpēc tādu iespēju garām nelaidu un pieteicos 10.7 km garai distancei! Bija grūti, bet es to pārvarēju. Pēc maratona zināju, kad tā nebūs pēdējā reize, kad piedalos. Tāpēc šogad pieteicos braukt arī uz Ventspils piedzīvojuma parka pusmaratonu. No Liepājas mēs bijām trīs cilvēki, tajā skaitā vēl viens cilvēks ratiņkrēslā.

Šogad Ventspilī piedalījās pavisam 10 cilvēki ratiņkrēslos. Bija ļoti liels prieks redzēt tik lielu gribasspēku no katra skrējēja, braucēja. Atmosfēra bija ļoti laba, atbalstītāju bija ļoti daudz. Es skrēju 5.3 km, jo nejutos pietiekami spēcīgs, lai nobrauktu lielāku distances garumu! Pirms starta pie mana ratiņkrēsla tika pieskrūvēta kamera un ap vidukli tika aplikts pulsometrs. Tas ļauj pēc skrējienā redzēt, kurā brīdī mainās pulss. Katrs cilvēks, kas skrēja to darīja, lai labi pavadītu laiku, kāds to darīja, lai satiktu draugus, kāds sevis dēļ, kāds tāpēc, lai parādītu cilvēkiem, ka jebkurš to var izdarīt neskatoties uz savam problēmām! Nākamais posms būs manā dzimtajā pilsētā Liepājā! Tas notiks šī gada 5.jūlijā.

Tāpēc aicinu visus pārvarēt slinkumu un pārbaudīt savus spēkus!

Tiekamies Liepājā.